"Kalnų Magija" - Aukštieji Tatrai (Slovakija) 7d.-420eur.

Tikrų išbandymų ir neįkainojamų patirčių pilna savaitė kalnuose su būriu tokių pat pašėlusių ir nutrūktgalviškų bendražygių! Patyrusių vadovų, keliautojų grupė padės vaikams patirti tikrą turisto gyvenimą bei pajusti kalnų dvasią.
 

"Vencaviečio iššūkis"
10 dienų 350 eur.

 Eisime ne tik į miškus ir pelkes, bet ir gilyn į save, susipažinti atpažinti ir išreikšti savo tikrąjį „aš“. Susipažinsime vieni su kitais ir su stovyklos dvasia. Apjungsime 5-ių dienų žygį su kūrybiškais žaidimais, turistiniais iššūkiais, įvairiausiomis ugdančiomis užduotis.  Leisime sau būti pačiais tikriausiais, šiek tiek laukiniais gamtos vaikais.

"Vencavo Klasika"
7 dienų 300 eur.

Norintiems susipažinti ir patirti tai, ką jau vadiname tikro Vencaviečio klasika.

Tai yra tai, dėl ko 90% vaikų kasmet sugrįžta pasisemti naujų potyrių bei prisiminimų visiems metams: žygiai, negyvenama sala, turistiniai iššūkiai, asmenybę auginantys ir ugdantys žaidimai, kūrybinės veiklos ir magiški ritualai bei visiškai išlaisvintas vidinis „aš“!

„Gyvenimas - arba drąsus nuotykis, arba niekas.“

 

Napoleon Bonaparte

Vadovai: įvairaus amžiaus, patyrusių vadovų grupė, dirbusi vaikų stovyklose užsienyje, kūrybingi, pozityvūs ir atsakingi asmenys. Socialinio, kultūrinio, sportinio ir meninio gyvenimo atstovai. Siekiantys būti puikiu pavyzdžiu augančiai asmenybei.

Vaiva

Austė

Vaidas

Vilvidė

Rolandas

Kita

Viačeslavas

Asta

SAVANORYSTĖ

AMERIKA, ITALIJA, SUOMIJA, ANGLIJA, ISPANIJA, LIETUVA.

PRISIJUNKSI?

"Savanorystė Vencave mano atmintyje ir širdyje išliks visam gyvenimui. Nors ir sunku patikėti, bet čia pirmą kartą pajutau ką reiškia pritapti, jaustis šeimos dalimi, būti be galo laiminga. Šioje stovykloje jutau jausmų mišrainę, tad patobulėjau atpažindama savo, o tuo pačiu ir kitų jausmus. Meilės ir šilumos būdavo tiek daug, jog maniau, kad na jei dar kas nors gražaus nutiks apsiverksiu iš laimės. :)) Atradau netikėtų paslapčių apie save ir kitus. Ši stovykla yra kitokia, visa širdimi tai sakau ir rekomenduoju. Tai stovykla, kurioje esi priimamas toks koks esi, tai stovykla kuri uždega meilę gyvenimui, kuri skatina atsakomybės lavėjimą, sąmoningumą ir didelę laisvę gyventi, būti, džiaugtis ir mažas ir dideliais atradimais. Tikiuosi čia dar sugrįžti. O dabar dalinuosi meile ir šiluma, kurios užtaisą nešiosiuosi širdyje dar ilgai."
Ernesta Varžgalytė 

VENCAVAS TAU

Ar vis dar esi vaikas giliai širdyje? Ar pačiam teko dalyvauti stovyklose? Ar esi toks žmogus, kuris myli gamtą ir žmones? Ar nori išmokti ir tobulėti kaip asmenybė? Ar mėgsti dalintis ir duoti? Ar patinka kurti, statyti ir džiaugtis ne tik rezultatais, bet ir procesu?

Atsakykite sau ir tuomet susisiekite su mumis. Galite siųsti, rašyti mums laišką, laisva forma prisistatyti. Visada skambinkite Vencavo stovyklos numeriu arba rašykite mums stovykla.vencavas@gmail.com

+37061639522

Vencavai – kaimas Zarasų rajone, Vencavo ežero pietiniame krante

Privatumo politika ir slapukai