VERTYBĖS

Stovyklos misija: Ugdyti žemiškas, unikalias ir stiprias asmenybes. Padėti vaikams būti savimi: išlaisvinti tikrąją vaiko prigimtį ir nusimesti visas kaukes. Siekiame sukurti vietą, kur visi kasmet galime sugrįžti, augti ir tobulėti pasitelkiant pačias smagiausias priemones.

Gamta ir turizmas.

Laisvės pojūtis, grįžimas į gamtą ir save: žygiai po miškus ir pelkes, turistiniai iššūkiai, slapti ritualai indėniškame tipyje prie laužo, maudynės pirtyje su senovės lietuvių ritualais ir dar daugiau.

Saviugda ir savęs pažinimas.

Komandiniai žaidimai, kūrybinės užduotys gamtoje, fiziniai ir emociniai iššūkiai priverčiantys išlipti iš komforto zonos, kur ir įvyksta visi stebuklai. Būtent čia, mes nusimetame kaukes ir tampame savimi. Mūsų tikslas, dažnai žaidimo forma, atvesti vaikus į save.

Kūryba.

 

Ugdome vaiko kūrybinį potencialą. Mokome mąstyti kūrybiškai ir kurti pačia plačiausia šio žodžio prasme, tam, kad įgytume įrankius ir gebėtume susikurti geresnę savo versiją.

Šeima.

 

“Vencavietiškas” šeimos modelis kuriamas tarpusavio supratimo, pagarbos ir besąlyginės draugystės pagrindu. Čia mes visi gyvenamei kartu, esame vieni kitų broliai ir sesės, vadovai per visas dienas tampa vaikų mamomis ir tėčiais.

VENCAVO ŠEIMA

Vadovai: įvairaus amžiaus, patyrusių vadovų grupė, dirbusi vaikų stovyklose užsienyje, kūrybingi, pozityvūs ir atsakingi asmenys. Socialinio, kultūrinio, sportinio ir meninio gyvenimo atstovai. Siekiantys būti puikiu pavyzdžiu augančiai asmenybei.

IMG_2480.jpg

Rolandas

IMG_7298_1.jpg

MEŠKĖNAS

Stovyklos įkūrėjas, organizatorius, pagrindinis vadovas.Alpinizmo, turizmo, saviugdos vadovas. Viso gyvenimo patirtis stovyklose su vaikais Lietuvoje ir užsienyje, leidžia kas metus kurti naują programą vaikams

Stovyklos terapinis šuo ir pagrindinis vadovas. Visą gyvenimą dirba su vaikais, moko vaikus šypsotis ir mylėti.

GOPR1967.JPG

Vaiva

Stovyklos įkūrėja, organizatorė. Gyvenimo būdo mokytoja, jogos, kvėpavimo, meditacijos ir vaikų jogos instruktorė. Kūryba ir savęs pažinimas leidžia įgyvendinti stovyklos pagrindinius tikslus dirbant su vaikais ir perduoti jiems reikšmingiausias gyvenimo vertybes.

NAUJIENRAŠTIS

SAVANORYSTĖ

IMG_8654
IMG_8092
IMG_3474
IMG_4810
IMG_6003
IMG_6793
IMG_5073
IMG_8534
IMG_7943
IMG_8479
IMG_8086
IMG_7577
IMG_4850
IMG_6590
IMG_3865
IMG_5863

AMERIKA, ITALIJA, SUOMIJA, ANGLIJA, ISPANIJA, LIETUVA.

PRISIJUNKSI?

"Savanorystė Vencave mano atmintyje ir širdyje išliks visam gyvenimui. Nors ir sunku patikėti, bet čia pirmą kartą pajutau ką reiškia pritapti, jaustis šeimos dalimi, būti be galo laiminga. Šioje stovykloje jutau jausmų mišrainę, tad patobulėjau atpažindama savo, o tuo pačiu ir kitų jausmus. Meilės ir šilumos būdavo tiek daug, jog maniau, kad na jei dar kas nors gražaus nutiks apsiverksiu iš laimės. :)) Atradau netikėtų paslapčių apie save ir kitus. Ši stovykla yra kitokia, visa širdimi tai sakau ir rekomenduoju. Tai stovykla, kurioje esi priimamas toks koks esi, tai stovykla kuri uždega meilę gyvenimui, kuri skatina atsakomybės lavėjimą, sąmoningumą ir didelę laisvę gyventi, būti, džiaugtis ir mažas ir dideliais atradimais. Tikiuosi čia dar sugrįžti. O dabar dalinuosi meile ir šiluma, kurios užtaisą nešiosiuosi širdyje dar ilgai."
Ernesta Varžgalytė 

VENCAVAS TAU

Ar vis dar esi vaikas giliai širdyje? Ar pačiam teko dalyvauti stovyklose? Ar esi toks žmogus, kuris myli gamtą ir žmones? Ar nori išmokti ir tobulėti kaip asmenybė? Ar mėgsti dalintis ir duoti? Ar patinka kurti, statyti ir džiaugtis ne tik rezultatais, bet ir procesu?

Atsakykite sau ir tuomet susisiekite su mumis. Galite siųsti, rašyti mums laišką, laisva forma prisistatyti. Visada skambinkite Vencavo stovyklos numeriu arba rašykite mums stovykla.vencavas@gmail.com