IMG_9822.jpg

"Happy Campers"
  6-dienų 280eur.

Rudens gamtos spalvos nudažo ne tik nuostabų paveikslą mūsų akims, bet ir širdžiai bei sielai. Pripildo mus ramybės, kūrybos, rimties. Šiose būsenose lengviau tampame sąmoningais ir nesunkiai atveriame širdis aplinkiniams.
 

20200826_151227.jpg

"Kalnų Magija" - Aukštieji Tatrai (Slovakija) 7d.

Tikrų išbandymų ir neįkainojamų patirčių pilna savaitė kalnuose su būriu tokių pat pašėlusių ir nutrūktgalviškų bendražygių! Patyrusių vadovų, keliautojų grupė padės vaikams patirti tikrą turisto gyvenimą bei pajusti kalnų dvasią.
 

"Vencaviečio iššūkis"
10 dienų.

 Eisime ne tik į miškus ir pelkes, bet ir gilyn į save, susipažinti atpažinti ir išreikšti savo tikrąjį „aš“. Susipažinsime vieni su kitais ir su stovyklos dvasia. Apjungsime 5-ių dienų žygį su kūrybiškais žaidimais, turistiniais iššūkiais, įvairiausiomis ugdančiomis užduotis.  Leisime sau būti pačiais tikriausiais, šiek tiek laukiniais gamtos vaikais.

"Vencavo Klasika"
7 dienų.

Norintiems susipažinti ir patirti tai, ką jau vadiname tikro Vencaviečio klasika.

Tai yra tai, dėl ko 90% vaikų kasmet sugrįžta pasisemti naujų potyrių bei prisiminimų visiems metams: žygiai, negyvenama sala, turistiniai iššūkiai, asmenybę auginantys ir ugdantys žaidimai, kūrybinės veiklos ir magiški ritualai bei visiškai išlaisvintas vidinis „aš“!

+37061639522

Vencavų km. – kaimas Zarasų rajone, Vencavo ežero pietiniame krante

Privatumo politika ir slapukai