SAVANORYSTĖ

AMERIKA, ITALIJA, SUOMIJA, ANGLIJA, ISPANIJA, LIETUVA.

PRISIJUNGSI?

"Savanorystė Vencave mano atmintyje ir širdyje išliks visam gyvenimui. Nors ir sunku patikėti, bet čia pirmą kartą pajutau ką reiškia pritapti, jaustis šeimos dalimi, būti be galo laiminga. Šioje stovykloje jutau jausmų mišrainę, tad patobulėjau atpažindama savo, o tuo pačiu ir kitų jausmus. Meilės ir šilumos būdavo tiek daug, jog maniau, kad na jei dar kas nors gražaus nutiks apsiverksiu iš laimės. :)) Atradau netikėtų paslapčių apie save ir kitus. Ši stovykla yra kitokia, visa širdimi tai sakau ir rekomenduoju. Tai stovykla, kurioje esi priimamas toks koks esi, tai stovykla kuri uždega meilę gyvenimui, kuri skatina atsakomybės lavėjimą, sąmoningumą ir didelę laisvę gyventi, būti, džiaugtis ir mažas ir dideliais atradimais. Tikiuosi čia dar sugrįžti. O dabar dalinuosi meile ir šiluma, kurios užtaisą nešiosiuosi širdyje dar ilgai."

"Ernesta Varžgalytė"

VENCAVAS TAU

Ar vis dar esi vaikas giliai širdyje? Ar pačiam teko dalyvauti stovyklose? Ar esi toks žmogus, kuris myli gamtą ir žmones? Ar nori išmokti ir tobulėti kaip asmenybė? Ar mėgsti dalintis ir duoti? Ar patinka kurti, statyti ir džiaugtis ne tik rezultatais, bet ir procesu?

Atsakykite sau ir tuomet susisiekite su mumis. Galite siųsti, rašyti mums laišką, laisva forma prisistatyti. Visada skambinkite Vencavo stovyklos numeriu arba rašykite mums stovykla.vencavas@gmail.com

+37061639522

Vencavų km. – kaimas Zarasų rajone, Vencavo ežero pietiniame krante

Privatumo politika ir slapukai