GIRIŲ                    KLAJOKLIAI

IMG_0585.jpg

GIRIŲ                  KLAJOKLIAI

Tai 10-ies dienų  stovykla vaikams "Girių klajokliai". Vaikų amžius nuo 12 iki 16 metų. Ši stovykla skirta visiems, pasiilgusiems iššūkių, norintiems sugrįžti į save ir į gamtą. Tai didžiausias ir smagiausias vasaros nuotykis !

GIRIŲ                   KLAJOKLIAI

2020 GALERIJA

IMG_1399
IMG_1399

press to zoom
IMG_1372
IMG_1372

press to zoom
IMG_2480
IMG_2480

press to zoom
IMG_1399
IMG_1399

press to zoom
1/98

VERTYBĖS

                                                         

  • Savęs pažinimas ir asmenybės auginimas: ritualai po žvaigždėmis prie laužo, šamaniško būgno vakarai grįžtant į tikrąjį „aš”, atviri ir tikri pokalbiai tipyje, savarankiškumas ir atsakomybės už save prisiėmimas sudėtingose situacijose.

  • Ugdomos tikros, žemiškos vertybės: pagarba gamtai, nuoširdus tarpusavio ryšys, besąlyginė pagalba draugui.

  • Skatinamas ir ugdomas kūrybiškas mąstymas atliekant įvairias užduotis, žaidžiant žaidimus, ieškant sprendimų sudėtingose situacijose kartu su komandos draugais.

  • Laimė slypi paprastuose dalykuose: senovės lietuvių pirties ritualai, milijono žvaigždžių viešbutis (palapinė), nakvynė tipyje sugulus aplink laužą.

Maitinimas

Pilnavertė ir subalansuota vegetarinė mityba keturis kartus per dieną.

Apgyvendinimas

Skirtingos nakvynės vietos: milijono žvaigždžių viešbutis (palapinė), nakvynė tipyje sugulus aplink laužą, šilti mediniai nameliai, autentiškos kaimo sodybos pas gerąsias miško raganas.

Į  kainą įskaičiuota:
10-ies dienų programa; Maitinimas keturis kartus per dieną;  Apgyvendinimas;

Informacija:
Atvykimo ir išvykimo laikas, stovyklos sutartis, daiktų sąrašas bus atsiųsti asmeniškai, likus dviem savaitėms iki išvykimo.

Pamainos data: Liepos 18-28d.

Stovyklos Tinklaraštis

Duomenys pavedimui:

VšĮ "Vencavo stovykla"

Kodas: 304517674

Adresas: Vencavo g.23 Vencavų km. LT-32313

 Swedbank: LT43 7300 0101 5192 9024

 

Registracija patvirtinama po avansinio mokėjimo - 50 EUR, pavedime nurodykite vaiko vardą, pavardę ir pamainą.

Likusi suma turi būti sumokama pavedimu arba grynais, atvykus į stovyklą.
Avansinis mokėjimas gali būti grąžinamas iki Birželio 1 dienos.

GIRIŲ            KLAJOKLIAI

PROGRAMA

Tobulinami turizmo įgūdžiai: mokomės išgyventi gamtoje, statyti palapinę, kurti laužą įvairiausiomis oro sąlygomis, savarankiškai orientuotis miške pasitelkiant žemėlapį ir kompasą. Vaikų laukia susipažinimas su turistiniu inventoriumi (apraišai, karabinai, virvės, mazgai) ir jo panaudojimas praktikoje.

Asmenybės augimas ir komandinis darbas: kiekviena diena reikalauja komandinių sprendimų, kompromisų. Įvairių užduočių ir sudėtingų žaidimų metu vaikas skatinamas palikti savo komforto zoną ir drąsiai atskleisti savo asmenybę.

Auginami fiziniai sugebėjimai pasitelkiant kompleksiškas judėjimo formas: rytinės mankštos apjungiant jogos, kvėpavimo ir meditacijos vaikams pritaikytas praktikas žaidimo forma, movement bei akrojogos workshopai, daugiau nei 50 km. pėsčiomis per miškus, pelkes, turistinius lynus, naudojant apraišus, virves.

Vadovai iš Lietuvos ir užsienio: 5-6 vadovai nedideliam būriui vaikų užtikrina saugumą, padeda vaikams greičiau jaustis drąsiai ir laisvai. Vadovai iš užsienio skatina vaikus „perlipti“ anglų kalbos barjerą bei skatina toleranciją skirtingoms pasaulio kultūroms.